Újpesten sem ment a HSC-nek

Jól játszott a HSC Csíkszereda tegnap este az Újpest vendégeként, mégis vesztesen hagyta el a játékteret. A három hétvégi MOL Liga-meccsen egy pont sem termett a csíkiaknak. Folytatás pénteken a Dunaújvárosi Acélbikák ellen, új edzővel a fedélzeten. 14_ruczuj Két sima vereség után érkezett meg a HSC Csíkszereda tegnap este Újpestre, ahol igyekezett bizonyítani, hogy csalóka a jégkorong MOL Liga táblázatán az utolsó hely. Ezt az első harmadban a helyszíni beszámolók szerint nem igazán sikerült bizonyítani. A másodikban viszont felpörögtek a csíki fiúk, és a nagyobb lehetőségek előttük adódtak, gólt viszont a hazaiak szereztek a 29. percben. Az utolsó harmad elején jött viszont az egyenlítés. Az új igazolás Ozols volt eredményes emberelőnyben. A találkozó hajrájáig úgy tűnt, nem bírnak egymással a felek, ám ekkor jött előbb Kiss Dániel, majd a lilák új igazolása, Pance, és két gólt lőve Ruczujnak (képünkön) eldöntötték a találkozó és egyben a három pont sorsát. A HSC Csíkszereda továbbra sem tudott mérkőzést nyerni a MOL Ligában, és egyre inkább szakad le a mezőnytől. Eredmények Tegnap: Újpesti TE – HSC Csíkszereda 3–1 (0–0, 1–0, 2–1) /Dósa (29.), Kiss D. (57.), Pance (59.), illetve Ozols (45.)/; Dunaújvárosi Acélbikák – Brassói Corona 6–5 (2–1, 3–1, 1–3) /Borbás (14.), Németh P. (18.), Peterdi (22., 39.), Busbacher (40.), Azari (52.), illetve Bíró M. (5.), Mihály Á. (33., 57.), Bíró G. (44.), Tranca (51.)/; Debreceni HK – DVTK Jegesmedvék 1–2 (0–0, 0–1, 1–1) /Trosin (57.), illetve Galanisz (29.), Somogyi (42.)/. A mai műsor: Debreceni HK – Brassói Corona (19), MAC Budapest – Fehérvár AV19 (20). HN-összeállítás