Székelyföldi rangadó

Folytatja szereplését a román teremlabdarúgó-bajnokságban az FK Székelyudvarhely alakulata, amely ma este hosszú idő után újfent hazai környezetben léphet pályára. Az ellenfél a Sepsiszentgyörgyi Sepsi Futsal lesz. A második ligában a Csíkszeredai Imperial Wet gálázott. Hosszas idő után – idegenbeli bajnoki, illetve idegenbeli kupameccsek – újfent hazai pályán játszik az FK Székelyudvarhely teremlabdarúgó-csapata. A Jakab Zoltán által felkészített udvarhelyi alakulat a Sepsiszentgyörgyi Sepsi Futsalt látja vendégül a székelyföldi rangadón. Négy fordulóval a bajnokság alapszakaszának vége előtt az FK a harmadik helyen áll 35 ponttal, míg a háromszékiek a nyolcadik – utolsó rájátszást érő hely – pozícióban tanyáznak 13 egységgel. Az FK célja egyértelmű: begyűjteni a három pontot, ott maradni az élbollyal és minél jobb helyezést elérni, hiszen majd a rájátszás során nem mindegy, hogy kinél lesz a pályaelőny. Az FK a további három fordulóban előbb a Temesvári Informatica vendége lesz, majd fogadják a Marosvásárhelyi City’US-t, és végül a Kézdivásárhelyi KSE vendégeként zárják az alapszakaszt. Az FK Székelyudvarhely – Sepsiszentgyörgyi Sepsi Futsal meccset ma 18 órától rendezik. Gálázott Csíkszereda A második ligát pontegyenlőséggel vezető Csíkszeredai Imperial Wet a Brassói Blue Angelt fogadta szombaton a csíkszeredai Erőss Zsolt Arénában. Már az első percektől kezdve kijött a két csapat közti különbség, és végül a csíkiak simán húzták be a kötelezőt. Eredmény: Csíkszeredai Impe- rial Wet – Brassói Blue Angel 10–0 (5–0) /Antal Hunor (2., 14., 19., 20., 38., 39., 40), Bálint Péter (5.), Birtalan Barna (26.), Sándor Levente (33)/. HN-összeállítás