Pesterzsébeten is nyertek

Nagyot küzdött a Csíkszeredai Sportklub tegnap este a Ferencvárosi TC otthonában, ahonnan háromgólos hátrányból állt fel és szerzett pontokat. A találkozó elején megérződött a fáradtság a fiúkon, de fokozatosan belejöttek a játékba, és a mérkőzés végéig egyenlítettek, majd a hosszabbításban a győztes gólt is megszerezték. [caption id="attachment_16499" align="aligncenter" width="620"]Végig küzdve két pontot szereztek a kék-fehérek Fotó: Halmágyi Zsolt Végig küzdve két pontot szereztek a kék-fehérek Fotó: Halmágyi Zsolt[/caption] Négy nap alatt negyedik mérkőzésükre készültek a Csíkszeredai Sportklub jégkorongozói, akik tegnap este a Ferencvárosi TC otthonában léptek pályára a MOL Liga keretében. És ezúttal is győztesen hagyták el a játékteret, miután tetemes hátrányból fordítottak. A találkozó alig kezdődött el, és a házigazdák már két góllal vezettek. A helyszíni beszámolók szerint a fiúkon szemmel látható volt a fáradtság, amin nem is lehet csodálkozni. A második harmad sem kezdődött jól, hiszen hamar háromgólosra nőtt a különbség. A csíkiak viszont nem adták fel, és a meccs felétől elkezdték a felzárkózást. Három perc alatt Mihály és Antal is betalált, majd a harmadik játékrészben Tambijevs lőtte hosszabbításba a meccset, amelyet szintén ő döntött el a 63. percben. Ma este az Újpest vendége lesz a kék-fehér együttes. Eredmények: Tegnap: Fehérvár AV19 – Brassói Corona 4–2 (0–1, 2–1, 2–0) /Holmberg (29., 55.), Kocsis (30.), Arany (54.), illetve Molnár Zsolt (15., 37.)/; Ferencvárosi TC – Csíkszeredai Sportklub 3–4 (2–0, 1–2, 0–1, 0–1) – h. u. /Tendler (4.), Manninen (7.), Dubek (23.), illetve Mihály E. (32.), Antal (35.), Tambijevs (53., 63.)/. A mai műsor: Újpesti TE – Csíkszeredai Sportklub (19), DVTK Jegesmedvék – Dunaújvárosi Acélbikák (19.30), MAC Budapest – Debreceni HK (20). HN-összeállítás