Országos bajnok székely birkózók

Jakab Árpád
Becsült olvasási idő: 1 perc
Fotó: Fások SK

Medgidián tartották a birkózók U11-es országos bajnoki döntőjét. A Székelyudvarhelyi ISK-hoz leigazolt korondi birkózók, akik a Fások SK támogatásával vehettek részt a versenyen, remekeltek, mindenki dobogón végzett. A Balázs Zsolt, Balázs Imre és Józsa Gábor edzők által felkészített sportolók közül Barabás Anna aranyérmet, Tófalvi Tamás és Nagy Tibor pedig ezüstérmet szerezett. Szintén birkózáshoz kapcsolódó hír, hogy Marosvásárhelyen rendezték meg az U20-as korosztályú sportolók országos döntőjét, amelyen 32 klub több mint 200 sportolója mérettette meg magát. Kaffai Kriszta, a Székelyudvarhelyi Fások versenyzője (edző: Bodrogi Csaba) 55 kg-ban országos bajnoki címet nyert, a Székelyudvarhelyi ISK színeiben birkózó Deák Attila pedig 61 kg-ban bronzérmes lett.