Nyert a Volán

A Fehérvár AV 19 sokáig vezetett, de végül csak szétlövéssel tudta legyőzni a Klagenfurtot az EBEL keddi játéknapján. Az Alba Volán Szirányi Bence góljával már a negyedik percben vezetést szerzett, s sokáig hősiesen tartotta előnyét. A klagenfurtiak a második harmadban 19-szer találták el a székesfehérvári kaput (a hazaiak kilencszer válaszoltak), de Rajna Miklós és a védelem állta a sarat. A harmadik játékrész közepén azonban Jamie Lundmark próbálkozását már nem sikerült hárítani. Az utolsó kilenc percben a győztes gól volt a tét, de nem született meg, mint ahogy a hosszabbításban sem. A Klagenfurt 47:25 arányban megnyerte a kapura lövési párharcot, de a meccs a Voláné lett, miután a szétlövésben szerencsésebb volt. A Volán pénteken Grazban folytatja szereplését.