Nyert a Vasas

Izgalmas mérkőzésen egygólos győzelmet aratott a Szé­kelyudvarhelyi Vasas Fe­mi­na a tapasztalt játékosokból álló CS Real Craiova ellen a női Szuperliga kilencedik játéknapján. Az udvarhelyi lányok jól álltak bele a meccsbe, és már a 11. percben megszerezték a vezetést Vasile révén, ám hiába igyekeztek újabb gólt rúgni, azt a vendégek érték el a 35. percben. Ez azonban nem szegte a lányok kedvét, és a szünet előtt visszavették a vezetést Bálint jól eltalált lövése után. A fordulást követően változatos játék alakult ki, bár esett a színvonal. Mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek, amelyekből egyet-egyet értékesítettek a felek. Előbb Krall volt eredményes a 85. percben, majd alig két perc múlva ismételten feljöttek mínusz egyre a vendégek. Az egyenlítő találatot viszont nem tudták begyötörni, így maradt a hazai győzelem. Az őszi idényt a Bukaresti Fair Play otthonában zárják a lányok november 28-án. Eredmény, 9. forduló: Szé­kely­udvarhelyi Vasas Femina – CS Real Craiova 3–2 (2–1) /a Vasas gólszerzői: Vasile (11.), Bálint (45.), Krall (85.)/.