Nyert a Vasas

Hazai környezetben hozta az úgy­mond kötelező győzelmet a Székelyudvarhelyi Vasas női labdarúgócsapata, amely a Nagybányai Függetlenséget legyőzve tartotta itthon a három pontot. Helyzetekben gazdag összecsapást rendeztek a női labdarúgó Szuperliga nyolcadik fordulójában Székely­udvarhelyen, ahol a házigazda Vasas a Nagybányai Függetlenséget fogadta. A játékot egyértelműen a hazaiak irányították, akik bár több lehetőséget kidolgoztak nem sikerült a szünetig gólt rúgniuk. A második félidőre már a vendégek előtt is adódtak lehetőségek, de gólt csak a hazaiak szereztek éspedig a nemrég leigazolt Anamaria Vasile révén, aki a hajárban két alkalommal is betalált a vendégek kapujába. Győzelmének köszönhetően a Vasas az ötödik helyen tanyázik 12 ponttal. Eredmény: Székelyudvarhelyi Vasas Femina – Nagybányai Függetlenség 2–0 (0–0) /Vasile (75., 86.)/. HN-információ