Kontinentális-kupa

Dobogón zárt a jégkorong Kontinentális-kupa második körében, a C csoportban a román bajnok Galaci Dunărea. A Duna partiak a lengyelországi Tychy-ben vendégszerepeltek, a három mérkőzésből viszont csak egyet sikerült megnyerniük, ez viszont elég volt a harmadik helyhez. A galaciak által egyetlen legyőzött a Partizán Belgrád volt, a szerb bajnok az első körben csak a harmadik helyen zárt, ám sem az A csoportot nyerő CSZKA Szófia, sem pedig a második Zeytinburnu Isztanbul anyagi nehézségekre hivatkozva nem tudott elutazni Lengyelországba. A B csoportból – amelynek mérkőzéseit Miskolcon játszották – a Mogo Riga jutott tovább, miután minden találkozóját megnyerte. Eredmények: B csoport: Acroni Jesenice – CH Jaca 3–1, DVTK-Jegesmedvék – Mogo Riga 1–2, Mogo – Jaca 6–3, Acroni Jesenice – DVTK-Jegesmedvék 3–4, Mogo – Acroni 4–1. A CH Jaca – DVTK-Jegesmedvék találkozó lapzárta után ért véget. C csoport: Dunărea – Coventry Blaze 2–7, GKS Tychy – Partizan Belgrad 26–0, Coventry – Partizan 12–1, Tychy – Dunărea 8–3, Partizan – Dunărea 1–10. A Coventry – Tychy találkozó lapzárta után ért véget, a győztes csapat jutott a harmadik körbe.