Kikapott a Fradi a rangadón

Kikapott a Ferencváros, de csak egy ponttal csökkent az előnye a magyar labdarúgó OTP Bank Liga 19., idei utolsó fordulójában. A zöld-fehérek ősi riválisuktól, az Újpesttől szenvedtek 1–0-s vereséget, amely az első volt új stadionjukban, a Groupama Arénában. Thomas Doll vezetőedző csapatának előnye így is 18 pont maradt a téli szünetre, mivel az eddig második Paks a Videoton, míg az eddig harmadik MTK a Debrecen vendégeként maradt alul. A dobogósok pontvesztését kihasználva éppen az immár hét bajnoki találkozó óta veretlen Újpest jött fel az ezüstérmes pozícióba, míg a harmadik helyen a címvédő Videoton telel. Az OTP Bank Liga 19. fordulójának eredményei: Vasas – Budapest Honvéd 2–1, Szombathelyi Haladás – Puskás Akadémia 2–1, Diósgyőri VTK – Békéscsaba 2–0, Videoton FC – Paksi FC 1–0, Debrecen – MTK Budapest 3–1, Ferencváros – Újpest FC 0–1.