Kézilabda

A kisebbek is hangolnak az idényre, még ha a bajnoki rajt messze is van. Egy tornára voltak hivatalosak, ahol mindent megnyertek. Az ifi 4-es fiú kézilabda korosztályban két utánpótlás-csoportja is van a Székelyudvarhelyi ISK-KC-nak. Az egyik a Csavar Zoltán által felkészített udvarhelyi, a másik pedig a Simon Áron által irányított székelykeresztúri gárda. Mindkét csapat Szászrégenben vett részt egy tornán, ahol még további négy klub volt jelen. Előbb csoportmeccseket, majd helyosztókat rendeztek. A Székelyudvarhelyi KC gárdái minden akadályt sikerrel vettek, így a döntőben egymással vívtak meg. A végső győztes a keresztúri csoport lett. A különdíjazottaknál mind az SZKC kézilabdázói kapták az elismerést, a torna legjobb játékosa Udrescu Dániel, a legjobb kapus Bellu Róbert, míg a gólkirály Ambrus Konrád lett. A Székelyudvarhelyi KC eredményei: SZKC Keresztúr – Szászrégen 9–7, SZKC Keresztúr – Marosvásárhelyi LPS 15–13, SzKC Udvarhely – Szováta 19–7, SZKC Udvarhely – Marosludas 13–6; a döntőben: SZKC Udvarhely – SZKC Keresztúr 15–17.