Jégkorong

Szétlövéssel zárult mindkét vasárnap esti találkozó a jégkorong MOL Ligában. Dunaújvárosban az Acélbikák csapata már a második percben megszerezte a vezetést a HSC Csíkszereda ellen, az egyenlítés Artur Oktabrjev csapatának a 25. percben jött össze, ám egy perccel később a hazaiak újra előnyre tettek szert. Az utolsó harmad remekül sikerült a csíkiak számára: a 49. percben ugyan az Acélbikák újabb találatot értek el, de a kétgólos hátrányt a kék-fehérek a rendes játékidőben ledolgozták. A hosszabbításban gól nem született, a szétlövések során Berlev rávezetésével a HSC nyerte a meccset. Újpesten is túlóráztak a csapatok, a lilák a 20. percben jutottak vezetéshez, amire a 39. percben válaszolt a Brassói Corona. A harmadik harmadban és a hétperces ráadásban nem született gól, a szétlövések után az Újpest nyerte a meccset. Eredmények: Dunaújvárosi Acélbikák – HSC Csíkszereda 3–4 (1–0, 1–1, 1–2, 0–0, 0–1) /Borbás (2.), Azari (26.), Németh (49.), illetve Bors (25.), Berlev (52., GWS), Ozols (53.)/; Újpest – Brassói Corona 2–1 (1–0, 0–1, 0–0, 0–0, 1–0) /Gágyor (20.), Pance (GWS), illetve Molnár (39.)/. A mai műsor: Debrecen – HSC Csíkszereda (19), Acélbikák – Újpest (19.15), MAC Budapest – Corona (20).