Ifi hoki

A negyedik kettős fordulót rendezték az U16-os hazai jégkorongbajnokságban a hétvégén, amely során a megyebeli csapatoknak sikerült minden mérkőzésüket megnyerniük. Az ISK Gyergyószentmiklós hatvan lőtt és egy kapott góllal zárta a CSM Suceava elleni mérkőzéseket, az ISK Csíkszereda Brassóból kapott gól nélkül tért haza. A Steaua megszerezte első győzelmeit Galacon. Eredmények: ISK Gyergyószentmiklós – CSM Suceava 23–1 és 27–0, Brassói Corona – ISK Csíkszereda 0–14 és 0–12, Galaci Dunărea – Steaua 5–6 és 5–9. A bajnokságot a gyergyói csapat vezeti 15 ponttal a szintén 15 pontos Corona előtt. Az ISK Csíkszereda 12 ponttal a harmadik, ám négy meccsel kevesebbet játszott, mind az előtte álló két csapat. A Steaua hat ponttal a negyedik, míg Suceava pont nélkül az utolsó.