Húsvéti-kupát nyertek Budapesten

Budapesten vendégeskedett az FK Csíkszereda U15-ös alakulata, ahol megrendezésre került a negyedik alkalommal kiírt Húsvéti labdarúgókupa. A Bajkó Barna dirigálta csíkiak az első helyen zártak. Hat csapat részvételével rendezték meg Budapesten a negyedik alkalommal kiírt Húsvéti-kupát az U15-ös labdarúgók számára. Az FC Budapest által szervezett tornán jelen volt a Bajkó Barna dirigálta FK Csíkszereda is. A csíkiak három győzelem mellett két döntetlent jegyeztek és végül az első helyen zártak. A csíki csapatból került ki továbbá a torna legjobb játékosa is Szondi Botond révén. Eredmények: FK Csíkszereda – Soroksár 1–0, FK Csíkszereda – Újpest 1–1, FK Csíkszereda – Dunakanyar 5–0, FK Csíkszereda – Budapest FC 1–0, FK Csíkszereda – Dunaszerdahelyi AC 0–0. Az FK Csíkszereda kerete: Albert Hunor, Janovits Hunor, Incze Zsombor, Balázs István, Vitos Tamás, Gergely Balázs, Erőss Ákos, Lázár Kristóf, Szondi Botond, Fülöp Dávid, Corbu Marius, Casiadi Soma, Köllő Csongor, Botorok János, Vârtosu Norbert, Suciu Toni, Vita Dániel, Csala Róbert.