Három első hely

Marosvásárhelyen rendezték a hétvégén a Dance Art Kupa országos sporttáncversenyt, amelyen részt vettek a csíkszeredai Real Dance Sporttáncklub táncosai is. Péterfi Enikő tanítványai három kategóriában is az első helyen végeztek. A 10–11 éveseknél a hármas táncban – angol keringőben, cha-cha, jive – Fülöp Ákos és Butiuc Bianca végzett az első helyen, a 12–15 éveseknél két táncban a Lázár Levente és Vaszi Noémi alkotta duó győzött, míg a solo cha-cha táncban Vaszi Noémi nyert. A hármas táncban a Berendea Andrei és Kovács Kamilla páros harmadik helyen zárt, a 8–9 éveseknél két táncban az Oltean Claudiu Ștefan és Olti Hanna duó negyedik, míg solo cha-cha-ban Olti Hanna hatodik lett. Az utánpótlás-nevelés céljából a Real Dance Sporttáncklub várja a táncolni vágyó gyerekeket, felnőtteket, érdeklődni a 0740–919516-os telefonszámon lehet. 14_hirkep_tanc