Győzelem és vereség

Egy győzelem és egy vereség az ISK Csíkszereda csapatának mérlege a hazai U20-as jégkorongbajnokság harmadik dupla fordulójában. A Csíkkarcfalván pénteken este játszott ISK Csíkszereda – Steaua Rangers-Husky találkozó vége előtt másfél perccel tömegverekedés tört ki a jégen, amelyben hat-hat játékos vett részt aktívan. A találkozón a játékvezető összesen 324 büntetőpercet osztott ki, a verekedésben részt vevő tizenkét játékos végleges fegyelmit kapott. Szombaton a csíkiak a mérkőzés feléig vezettek, ám a végére a fővárosiak játszottak pontosabban, és az idény során megnyerték első mérkőzésüket. Eredmények: Steaua Rangers-Husky – ISK Csíkszereda 3–5 (1–1, 1–1, 1–3) és 6–4 (1–3, 2–0, 3–1). Gólszerzők: Antal Alfréd 6, Filip D. A., Timaru, Şerban, illetve Zsigmond 4, Márton 3, Sándor 2. A kétcsapatos bajnokságot az ISK vezeti 14 ponttal, a fővárosiaknak 4 pontjuk van.