Felemás meccseken túl - Iași-ban nyertek

Az FK Székelyudvarhely teremlabdarúgó-csapata is túl van első felkészülési tornáján, amely felemásra sikeredett. A tornagyőzelem meglett, ám csak egy meccset tudtak lejátszani nyugodt körülmények között. Iași-kupával díjazott nemzetközi futsaltornára volt hivatalos a Székelyudvarhelyi FK csapata, amely a négycsapatos tornán kellett helytálljon. Nyitásként az elődöntőben a Kisinyovi Classic volt az ellenfél, amely meccs csak tíz percet tartott. Biró Attila szerzett vezetést, uralta a játékot az FK, majd a 10. percben Biró és az ellenlábas kapusa került összetűzésbe, mely következtében a hálóőr megpróbálta megütni az udvarhelyi játékost. Biró kikerülte a pofont, a kapusnak felmutatták a piroslapot, viszont ő nem hagyta el a játékteret. Hosszas vitát követően a moldovaiak az öltözőbe vonultak, félbeszakadt a mérkőzés. Péntek délelőtt a házigazda, a CSM Poli Iași ellen játszott az FK a torna döntőjében. Iramos, sok helyzetet hozó első játékrészt követően egyik fél sem talált be a szünetig. A pihenőt követően az udvarhelyi fiúk rátaláltak a gólvágó cipőre, hat találat született, amiből az FK ötöt szerzett. Eredmények: FK Székely­ud­var­hely – Classic Kisinyov 1–0 /félbeszakadt a 10. percben, gól: Biró Attila/; CSM Poli Iași – FK Székelyudvarhely 1–5 (0–0) /Szőcs László 2, Kedei Barna, Mánya Szabolcs, Miklós Tamás/. HN-összeállítás