Egy mérkőzésre a sikertől

Becsült olvasási idő: 1 perc
Fotó: Ersteligapress

Magabiztos játékkal háromgólos győzelmet aratott a Brassói Coro­na jégkorongcsapata az Erste Liga döntőjének harmadik meccsén a Ferencváros ellen. A Cenk alattiak egy győzelemre vannak a söpréstől. Az első 20 perc nem hozta brassói részről azt a magabiztos játékot, amelyet megszokhattunk a korábbi összecsapásokon, a második felvonásban viszont beindultak a hazaiak, a zárófelvonást pedig magabiztosan menedzselte a Corona, esélyt sem adva a Fradinak a győzelemre. Erste Liga, döntő, 3. mérkőzés: Brassói Corona – Ferencváros 5–2 (1–1, 3–1, 1–0) /Lowney (14.), VanWormer (26.), Sills (31.), Williams (32.), Valchar (60.), illetve Roth (15.), Nagy G. (33.)/. Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása 3–0 a Corona javára, a döntő negyedik meccse lapzártánk után ért véget.