Budapesten versenyeztek

Budapesten tartották meg a hétvégén a rövidpályás gyorskorcsolya ifjúsági Európa-kupa döntőjét, amelyen több csíkszeredai sportoló is részt vett. A viadalon két csíki végzett dobogós helyen. Budapest adott otthont az ifjúsági rövidpályás gyorskorcsolya Európa-kupa döntőjének. A viadalon cseh, olasz, szlovák, orosz, német, francia, holland, lengyel, bolgár, belga, brit, luxemburgi, török, lett, litván, horvát, fehérorosz, osztrák, svéd és magyar sportolók mellett csíkszeredai korcsolyázók is indultak, a résztvevők száma meghaladta a 150-et. A Junior D kategóriában Albert Katalin a 7. helyen zárt, a Junior C kategóriában Szász Attila a második lett, a Junior A csoportban Antal Tamás a 15. helyen zárt, a felnőtt nők versenyében Szőcs Renáta a 3., Silló Ottilia az 5., Balázs Tünde a 7. helyen fejezte be a versenyt összetettben, míg a felnőtt férfiak viadalán Imre Emil a 7. helyen végzett. HN-összeállítás