Behúzta a kötelezőt Udvarhely

A második félidőben mutatott remek játékának köszönhetően behúzta a három pontot az FK Székelyudvarhely teremlabdarúgó-csapata a román bajnokság ötödik fordulójában a Concordia Chiajna ellen. Valamelyest így nyugodtabb hangulatban készülhetnek a soron következő mérkőzésre, amelyet a címvédő vásárhely ellen kell megvívjanak a fiúk. Több sikertelen mérkőzést követően győzni tudott az FK Székelyudvarhely teremlabdarúgó-csapata a román bajnokság ötödik fordulójában. A soros ellenfél a Concordia Chiajna volt, amelyet nagyrészt huszonéves fiatalok alkotnak. Az ellenfél lendülete csak egy félidőt tartott. Igaz, a találkozó elején még vezetni is tudtak, ám Jakab Zoltán tanítványai hamar rendezték soraikat, és három gólt szerezve megfordították az állást. Ezt követően egy kis adok-kapok következett, amikor a felek két-két gólt szerezve beállították a félidő végeredményét. A fordulást követően viszont csak az FK volt a pályán. A tapasztaltabb hazaiak teljes mértékben kontrolállták a meccset, ez gólokban is megmutatkozott. Az FK négy gólt rúgott úgy, hogy közben csak egyet kapott, amivel magabiztosan behúzták a három pontot. A következő fordulóban Jakab Zoltánék a címvédő Marosvásárhelyi City’US vendégei lesznek. Eredmény: FK Székelyudvarhely – Chiajna 9–4 (5–3) /Szécsi Barna (4.), Szőcs László (7., 17., 23., 31.), Szőcs Loránd (17.), Bíró Attila (16.), Csoma Ferenc (24.), Miklós Tamás (27.), illetve Petcu (2.), Constantin (11., 18., 28.).