Hirdetés

Mit nézzünk a tévében a hétvégén?

Darvas Attila
Becsült olvasási idő: 3 perc
Mit nézzünk a tévében a hétvégén?
Fotó: Veres Nándor/Illusztráció

Péntek, február 16.
8.30: Vizes vb: úszás, előfutamok (Duna World).
8.55: Síugrás, férfi vk (Euro­sport 1).
9.00: Vizes vb: női vízilabda, a 7. helyért (M4 Sport).
10.30: Vizes vb: női vízilabda, kisdöntő: Görögország – Spanyolország (M4 Sport).
11.15: Alpesi sí: Crans Montana vk, női downhill (Eurosport 1).
16.30: Vizes vb: női vízilabda, döntő: Egyesült Államok – Magyarország (M4 Sport).
17.00: Foci: Szuperliga: Petrolul – Jászvásári Poli (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2).
18.00: Vizes vb: úszás, döntők (M4 Sport, TVR 1).
20.00: Foci: Szuperliga: Rapid – Hermannstadt (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2); Serie A: Torino – Lecce (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 1).
21.00: Foci: NB1: Paks – ZTE (M4 Sport).
22.00: Foci: Serie A: Inter – Salernitana (Digi Sport 2, Orange Sport 2, prima Sport 1); La Liga: Villarreal – Getafe (Digi Sport 3, Orange Sport 4, Prima Sport 4); Ligue 1: Lyon – Nice (Orange Sport 3, Prima Sport 5)


Hirdetés

Szombat, február 17.
8.30: Vizes vb: úszás, előfutamok (Duna World).
8.45: Síugrás: férfi vk (Euro­sport 1).
9.00: Vizes vb: férfi vízilabda, a 7. helyért (M4 Sport).
10.30: Vizes vb: férfi vízilabda, kisdöntő (M4 Sport).
11.15: Alpesi sí: Crans Montana, vk, női downhill (Eurosport 1).
13.50: Foci: NB1: Kecskemét – Újpest (M4 Sport).
14.00: Foci: Szuperliga: Vo­luntari – UTA (Digi Sport 1, Oran­ge Sport 1, Prima Sport 2).
14.30: Foci: Premier League: Brentford – Liverpool (Digi Sport 2, Orange Sport 4, Prima Sport 1); Biatlon, vb: női váltó (Euro­sport 1).
15.00: Foci: La Liga: Atletico Madrid – Las Palmas (Digi Sport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 3); Vizes vb: férfi vízilabda, az 5. helyért (Duna World).
16.00: Foci: Serie A: Napoli – Genoa (Orange Sport 1).
16.20: Foci: NB1: Mezőkövesd – Kisvárda (Duna World).
16.30: Foci: Bundesliga: Wolfs­burg – Dortmund (Digi Sport 4); Vizes vb: férfi vízilabda, döntő (M4 Sport).
17.00: Foci: Premier League: Tottenham – Wolves (Digi Sport 1, Orange Sport 2, Prima Sport 2), Burnley – Arsenal (Di­gi Sport 3, Orange Sport 3, Pri­ma Sport 1), Newcastle – Bour­nemouth (Orange Sport 4), Fulham – Aston Villa (Pri­ma Sport 3).
17.15: Biatlon, vb: férfi váltó (Euro­sport 1).
17.30: Kosárlabda: férfi Román Kupa, elődöntő (Prima Sport 5); Kézilabda, Bölények Ligája: Segesvár – Focșani (ProArena).
18.00: Vizes vb: úszás, döntők (M4 Sport. TVR 1).
19.00: Foci: Serie A: Verona – Juventus (Digi Sport 3);  Ké­zi­lab­da, női EL: Beszterce – Bensheim/Auerbach (Digi Sport 4, Orange Sport 3, Prima Sport 4); Kosárlabda: Spanyol Kupa, elődöntő (Sport Extra).
19.30: Foci: Premier League: Manchester City – Chelsea (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1); La Liga: Celta Vigo – Barcelona (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2); Bundesliga: Leipzig – Gladbach (Orange Sport 4, Prima Sport 3).
20.30: Kosárlabda: férfi Román Kupa, elődöntő (Digi Sport 4); NB1, női: Pécs – DVTK (Duna World).
21.00: Kézilabda, női EL: Chambray – Brăila (Digi Sport 3, Orange Sport 3, Pri­ma Sport 3).
21.30: Foci: Szuperliga: FC U Craiova 1948 – Kolozsvári CFR (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1).
22.00: Foci: Ligue 1: Nantes – PSG (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 5); La Liga: Valencia – Sevilla (Digi Sport 4, Orange Sport 4, Prima Sport 2).

Vasárnap, február 18.
8.30: Vizes vb: úszás, előfutamok (M4 Sport).
11.15: Alpesi sí: Crans Montana, vk, női Super-G (Eurosport 1).
12.50: Alpesi sí: Kvitfjell, vk, férfi Super-G (Eurosport 1).
13.30: Foci: Serie A: Lazio – Bologna (Digi Sport 3, Orange Sport 2).
14.00: Foci: Ligue 1: Strasbourg – Lorient (Orange Sport 4, Prima Sport 5).
15.00: Foci: La Liga: Rayo Val­lecano – Real Madrid (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1); Kézilabda, női BL: Odense – Bukaresti CSM (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2); Rövidpályás gyorskorcsolya, vk (Duna World); Biatlon, vb: női tömegrajt (Eurosport 1).
15.30: Foci: Eredivisie: Ajax – Nijmegen (SportExtra).
16.00: Foci: Premier League: Shefield – Brighton (Digi Sport 3, Prima Sport 5); Serie A: Em­poli – Fiorentina (Orange Sport 2, Prima Sport 3); NB1: Fehérvár – Debrecen (M4 Sport).
16.30: Foci: Bundesliga: Frei­burg – Frankfurt (Orange Sport 4).
17.00: Kézilabda, női BL: Rapid – Esbjerg (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2).
17.15: Foci: Szuperliga: Botoșani – U Craiova (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1); Biatlon, vb: férfi tömegrajt (Eurosport 1).
17.30: Kézilabda: Bölények Ligája: Konstanca – Steaua (Pro­Arena).
17.45: Foci: Eredivisie: Fe­ye­noord – Waalwijk (Sport­Extra).
18.00: Vizes vb: úszás döntők (Duna World).
18.30: Foci: Premier League: Luton – Manchester United (Di­gi Sport 2, Orange Sport 2, Pri­ma Sport 2); Bundesliga: Bochum – Bayern München (Di­gi Sport 3, Prima Sport 3); NB1: PFLA – MTK (M4 Sport).
19.00: Foci: Serie A: Frosinone – AS Roma (Orange Sport 4); Kézilabda, női EL: Tg. Jiu – Mosonmagyaróvár (Digi Sport 4, Orange Sport 3, Prima Sport 4).
19.30: Kosárlabda: Spanyol Ku­pa, döntő (SportExtra).
20.00: Foci: Szuperliga: Dinamo – Galac (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1).
20.30: Kosárlabda: férfi Román Kupa, döntő (Digi Sport 4, Prima Sport 3).
20.35: Birkózás, Európa-bajnokság (Duna World).
21.45: Foci: Serie A: Monza – AC Milan (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2); Ligue 1: Brest – Marseille (Orange Sport 4).
22.00: Foci: La Liga: Betis – Alaves (Digi Sport 3, Orange Sport 3, Prima Sport 5).
3.30: NBA: All Star mérkőzés (Orange Sport 1).



Hirdetés


Hirdetés

Kövessen a Facebookon!