Hirdetés

Mit nézzünk a tévében a hétvégén?

Darvas Attila
Becsült olvasási idő: 3 perc
Mit nézzünk a tévében a hétvégén?
Fotó: Veres Nándor/Illusztráció

Péntek, február 9
09.30: Vizes vb: férfi vízilabda: Magyarország – Kazahsztán (M4 Sport).
11.00: Vizes vb: férfi vízilabda: Románia – Olaszország (M4 Sport).
13.00: Vizes vb: műúszás, csapat (M4 Sport).
14.00: Tenisz: Transylvanian Open, WTA (Pro Arena).
16.30: Kosárlabda: női olimpiai selejtező: Kanada – Spanyolország (M4 Sport).
17.00: Foci: Szuperliga: Otelul – U Craiova 1948 (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2).
17.50: Biatlon, vb: női sprint (Euro­sport 1).
19.00: Kosárlabda: női olimpiai selejtező: Magyarország – Japán (M4 Sport).
20.00: Foci: Szuperliga: U Cra­io­va – Kolozsvári U (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1).
21.00: Jégkorong: olimpiai selejtező: Magyarország – Litvánia (M4 Sport).
21.30: Foci: Bundesliga: Dortmund – Freiburg (Digi Sport 2, Prima Sport 2).
21.45: Foci: Salernitana – Em­po­li (Orange Sport 2, Pri­ma Sport 4).
22.00: Foci: La Liga: Cadiz – Betis (Digi Sport 3, Orange Sport 3); Ligue 1: Marseille – Metz (Orange Sport 4, Prima Sport 5).
00.15: Vizes vb: műugrás, női 3 m, döntő (M4 Sport).


Hirdetés

Szombat, február 10.
10.30: Vizes vb: műúszás, gála (M4 Sport).
13.20: Foci: NB1: Kisvárda – PFLA (M4 Sport).
14.00: Foci: Szuperliga: Jászvásár – Voluntari (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2).
14.30: Foci: Premier League: Manchester City – Everton (Di­gi Sport 2, Orange Sport 1, Pri­ma Sport 1).
15.00: Foci: La Liga: Alaves – Villarreal (Digi Sport 4, Orange Sport 4, Prima Sport 2); Tenisz: Transylvanian Open, WTA (Pro Arena); vizes vb: műugrás, 3 m-es vegyes, szinkron (Duna World).
16.00: Foci: Serie A: Cagliari – Lazio (Orange Sport 1); NB1: MTK – Fehérvár (M4 Sport).
16.15: Rögbi: Hat Nemzet Bajnokság: Skócia – Franciaország (Orange Sport 3).
17.00: Foci: Premier League: Tottenham – Brighton (Digi Sport 1, Orange Sport 4, Prima Sport 2), Liverpool – Burnley (Digi Sport 2, Prima Sport 1), Fulham – Bournemouth (Pri­ma Sport 5); Kézilabda: női BL: Zaglebie Lubin – Rapid (Digi Sport 4, Orange Sport 2, Prima Sport 3).
17.15: Foci: La Liga: Real So­ciedad – Osasuna (Digi Sport 3).
17.50: Kézilabda: magyar bajnoki: Veszprém – Tatabánya (Duna World).
18.00: Biatlon, vb: férfi sprint (Eurosport 1).
18.30: Foci: NB1: Debrecen – Ferencváros (M4 Sport).
18.45: Rögbi: Hat Nemzet Baj­nok­sá­ga: Anglia – Wales (Oran­ge Sport 3).
19.00: Foci: Serie A: Roma – Inter (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1); kézilabda: női EL: Braila – Thüringer (Digi Sport 4, Orange Sport 4, Pri­ma Sport 5).
19.30: Foci: La Liga: Real Madrid – Girona (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2); Bundesliga: Bayer Leverkusen – Bayern München (Digi Sport 3, Prima Sport 3).
19.50: Kosárlabda: magyar férfi bajnoki: Szombathely – Sopron (M4 Sport).
20.45: Jégkorong: olimpiai selejtező: Magyarország – Japán (M4 Sport).
21.00: Kézilabda: női EL: Lublin – Beszterce (Digi Sport 4, Orange Sport 4, Pri­ma Sport 5).
21.15: Foci: Szuperliga: Kolozsvári CFR – Rapid (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1).
22.00: Foci: Ligue 1: PSG – Lille (Digi Sport 2, Prima Sport 4, Orange Sport 2); La Liga: Las Palmas – Valencia (Pri­ma Sport 2); NBA: Dallas – Oklahoma (Orange Sport 3).

Vasárnap, február 11.
08.30: Vizes vb: úszás, előfutamok (M4 Sport).
13.20: Foci: NB1: Paks – Kecskemét (M4 Sport).
13.30: Foci: Serie A: Fi­o­ren­ti­na – Frosinone (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1).
14.00: Foci: ligue 1: Le Havre – Rennes (prima Sport 3).
15.00: Foci: La Liga: Getafe – Celta Vigo (Digi Sport 3, Oran­ge Sport 3. Prima Sport 2); Te­nisz: Transylvanian Open, WTA (Pro Arena).
15.30: Bitalon, vb: női üldözőverseny (Eurosport 1).
15.45: Foci: NB1: DVTK – Újpest (M4 Sport).
15.50: Kosárlabda: női olimpiai selejtező: Kanada – Japán (Duna World).
16.00: Foci: Premier League: West Ham – Arsenal (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1).
16.30: Foci: Bundesliga: Stuttgart – Mainz (Orange Sport 4).
17.00: Kézilabda: női BL: Bukaresti CSM – Bietigheim (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 3); Rögbi: Hat Nemzet Bajnoksága: Írország – Olaszország (Orange Sport 3).
17.30: Kosárlabda: román bajnoki: Nagyvárad – Brassó (Di­gi Sport 3, Prima Sport 5).
17.45: Foci: Eredivisie: Vo­len­dam – PSV (SportExtra).
18.00: Vizes vb: úszás, döntők (Duna World); Biatlon, vb: férfi üldözőverseny (Eurosport 1).
18.15: Foci: Szuperliga: Her­mann­stadt – Petrolul (Di­gi Sport 1, Orange Sport 1, Pri­ma Sport 2).
18.30: Foci: Premier League: Aston Villa – Manchester United (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 1); Kosárlabda: női olimpiai selejtező: Magyarország – Spanyolország (M4 Sport).
19.00: Kézilabda: női EL: Malaga – Zsilvásárhely (Digi Sport 4, Orange Sport 3, Prima Sport 4).
19.30: Foci: La Liga: Sevilla – Atletico Madrid (Digi Sport 3, Orange Sport 4, Prima Sport 3).
20.45: Foci: Szuperliga: FCSB – Sepsi OSK (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1); NB1: ZTE – Mezőkövesd (M4 Sport).
21.00: Tenisz: Dallas, ATP, döntő (Digi Sport 4); NBA: Miami – Boston (Orange Sport 3).
21.45: Foci: Serie A: Milan – Napoli (Digi Sport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 2); Ligue 1: Nice – Monaco (Pri­ma Sport 5).
22.00: Foci: La Liga: Barcelona – Granada (Digi Sport 2, Prima Sport 3, Orange Sport 4).



Hirdetés


Hirdetés

Kövessen a Facebookon!