Veszprémi siker

Az MVM Veszprém férfi kézilabdacsapata nyerte meg az EuroTournoi elnevezésű strasbourgi felkészülési tornát, miután a döntőben 32–31-re legyőzte a francia PSG-t. Az első félidőben a Bajnokok Ligája-döntős, magyar bajnok és kupagyőztes együttes a kiegyenlített első periódus után a szünet előtt hatgólos előnyre tett szert (11–17), amelyből három maradt meg a harmincadik perc végére. A francia sztárcsapat Nikola Karabatic vezérletével az 50. percre utolérte a Veszprémet (29–29), de a hajrában újra csak kapaszkodnia kellett az eredmény után. Izgalmas percek következtek, többször is csak egyetlen gól volt a bakonyiak előnye. Mikkel Hansen a legvégén időn túli hétméterest lőhetett (előtte Mirsad Terzic és Chema Rodríguez is piros lapot kapott), de fölé pattintotta, a Veszprém 32–31-es sikerével lett tornagyőztes. A legjobb játékosnak Momir Ilicset választották meg.