Négy első és egy második helyezés

Öt éremmel, közülük négy arannyal zárták a csíki ökölvívók a Marosvásárhelyen tartott Márciuska-kupa küzdelmeit. A Bene Regaz SE sportolói számára a regionális verseny remek felmérőnek számított a közelgő Románia-kupa megmérettetésre. Minden csíkszeredai sportoló dobogós helyen zárta a hétvégén tartott Márciuska-kupa küzdelmeit. A Marosvásárhelyen tartott regionális versenyen három megyéből összesen tíz klub sportolói vettek részt, Csíkszeredából a Bene Regaz SE öt ökölvívóval volt jelen az eseményen. A csíkiak számára a lehető legjobban sikerült a verseny, hiszen négyen az első helyen zártak, egy sportoló pedig csak a döntőben szenvedett vereséget. A serdülő korosztályban a 62 kilogrammosok között Tódi Cynthia az első helyen zárt, míg a fiúk 40 kg-os súlycsoportjában Sabu Kristóf a második lett. Az ifjúságiaknál a 60 kg-os súlycsoportban Kovács Milán, míg a 69 kg-osok között Bartók Zsolt sem talált legyőzőre, míg a nagyifjúságiak között az 56 kg-os súlycsoportot Rostás Traian nyerte. – Elégedett vagyok a sportolóim teljesítményével, hiszen egy kivétellel mindannyian győztesként zárták a viadalt. A verseny jó erőfelmérőnek számított Cyntia és Kristóf számára, ők májusban a Románia-kupáért lépnek majd ringbe – nyilatkozta lapunknak Todor Loránd, a Bene Regaz SE edzője. A csíkiak marosvásárhelyi szereplését Sabu Ferenc támogatta.