Megint nem sikerült

Hét forduló után is nyeretlen Udvarhely kézilabdacsapata.

Jakab Árpád
Becsült olvasási idő: 1 perc
Dedut nem tudták tartani az ellenfél védői | Fotó: Hodgyai István Fotó: Hodgyai István

A férfi kézilabda Bölények Ligája 7. fordulójában az első hat mérkőzését elveszítő Székelyudvarhelyi VSK a táblázat 5. helyét elfoglaló CSM Focșani-t látta vendégül tegnap este. Jól kezdett a házigazda, Dedu, Csibi és Couveiro vezérletével a félidő derekán 11–7 volt ide. Hiába Varó kapus bravúrjai, két kihagyott udvarhelyi hetesnek, na meg némi bírói segítségnek köszönhetően szünetben már vezettek a foksányiak. Fordulás után bírói tévedések, hazai hibák borzolták a kedélyeket, a rutinosabb vendégek pedig, ha nem is olyan simán, mint az eredmény mutatja, de behúzták a meccset, továbbra is várni kell az első udvarhelyi sikerre. Bölények Ligája, 7. forduló: Udvarhely – Focșani 26–31 (14–15). A hazaiak gólszerzői: Dedu 10, Csibi 4, Couveiro, Milosevics 3–3, Ramos, Putnoky, Ferenczy 2–2.