Második lett a román futsalválogatott

Fotó: Victor Orehov

Az Ukrajnától elszenvedett 1–3-as vereséget követően, a Moldovai Köztársaság elleni kedd esti 5–3-as győzelemmel a tornagyőztes ukránok mögött a második helyen végzett Románia válogatottja. A 600 néző előtt megrendezett, fordulatokban bővelkedő találkozón a moldáv játékosok szerezték meg a vezetést, a szünetig Kacsó Endre tanítványai fordítani tudtak (1–2). A második félidő derekán a román válogatott két perc alatt háromra növelte előnyét, amire a házigazdák szintén két gyors góllal válaszoltak, visszaállítva az egygólos különbséget. A hajrában a hazaiak kockáztattak és lehozták kapusukat, ezt használta ki egy perccel a vége előtt Mánya Szabolcs, beállítva a 3–5-ös végeredményt.
Eredmény: Moldova – Románia 5–3. Gólszerzők: Daniel Adam (5., 34.), Cristian Obadă (36.), illetve Paulo Fereira (15.), Octavian Cireș (16.), Andre Sasse (31.), Felipe Oliveira (33.), Mánya Szabolcs (39.).