Legyőzték a KSE-t

[dropcap]K[/dropcap]étgólos győzelmet aratott a Csíkszeredai Imperial Wet teremlabdarúgó-csa­pata a Kézdivásárhelyi KSE ellen tegnap este egy felkészülési mérkőzés keretében. Az újonnan alakult csíki csapat ezúttal is remekül helytállt. A vezetést Tankó Levente révén – egy kis szerencsével – megszerezték, amelyre hamar jött az első ligás csapat válasza. Szünetig azonban nem változott az eredmény. A második félidőt a hazai csapat kezdte jobban, és Gliga Cristian, illetve Balog Zsolt révén kétgólos előnyre tettek szert. Ekkor még szépíteni tudott a KSE, de a végszó a csíkiaké volt, akik Gliga góljával bebiztosították a győzelmet és egy újabb első ligás csapat skalpját gyűjtötték be. Eredmény: Csíkszeredai Im­perial Wet – Kézdivásárhelyi KSE 4–2 (1–1) /csíki gólszerzők: Gliga 2, Tankó és Balog 1-1/.