Kiegyenlített mérkőzések

Folytatódott a nagyüzem a jégkorong MOL Ligában. Kedd este a Ferencváros, illetve a Debrecen gyarapította pontjai számát. Előbbi Fehérvárt, míg utóbbi az Újpestet győzte le, igaz, az utolsó percekben. Hétvégén a HSC is bemutatkozik hazai környezetben. [caption id="attachment_11776" align="aligncenter" width="960"]Vasárnap este már a MAC lesz a HSC vendége Vasárnap este már a MAC lesz a HSC vendége[/caption] Két összecsapást rendeztek a jégkorong MOL Ligában kedd késő este. A Ferencváros fordulatos mérkőzésen az utolsó percekben húzta be a három pontot a Fehérvár AV19 ellenében, míg a Debrecen az Újpest otthonában okozott meglepetést. A hajdúságiak az utolsó tíz percben vitték dűlőre az összecsapást. A hétvége folyamán minden csapat pályára lép. A HSC Csíkszereda bemutatkozik hazai környezetben is szurkolói előtt. A MAC Budapest fog Erdélyben vendégeskedni. A találkozót vasárnap rendezik. Másnap az újonc a Brassói Coronához látogat majd. Kedden pedig az első erdélyi rangadóra is sor kerül a Cenk alatt. Eredmények Kedd: Ferencvárosi TC – Fehérvár AV19 6–4 (1–0, 1–1, 4–3) /Géczi (19.), Manninen (30.), Fekti (50., 60.), Kiss G. (57., 58.), illetve Krogh (35.), Szabó (41.), Reiter (42.), Tóth G. (49.)/; Újpesti TE – Debreceni HK 1–4 (0–2, 1–0, 0–2) /Kiss Á. (30.), illetve Kaszkov (8., 49.), Berta (16.), Ivanov (59.)/. A MOL Liga állása: 1. MAC Budapest 7 pont, 2. Ferencvárosi TC 6, 3. DVTK Jegesmedvék 5, 4. Debreceni HK 5, 5. Fehérvár AV19 3, 6. HSC Csíkszereda 2, 7. Újpesti TE 2, 8. Dunaújvárosi Acélbikák 0, 9. Brassói Corona 0 (még nem játszott meccset). A hétvégi műsor: péntek: Újpesti TE – Fehérvár AV19 (19), Dunaújvárosi Acélbikák – DVTK Jegesmedvék (19.15), Ferencvárosi TC – Debreceni HK (20); vasárnap: Fehérvár AV19 – DVTK Jegesmedvék (18.30), HSC Csíkszereda – MAC Budapest (18), Debreceni HK – Újpesti TE (19.30), Ferencvárosi TC – Dunaújvárosi Acélbikák (20); hétfő: DVTK Jegesmedvék – Újpesti TE (19), Brassói Corona – MAC Budapest (még nincs időpont); kedd: Brassói Corona – HSC Csíkszereda (még nincs időpont), Debreceni HK – Dunaújvárosi Acélbikák (19), Fehérvár AV19 – Ferencvárosi TC (19.30). HN-összeállítás