Három csíki magyar bajnok

A magyar bajnokságban is helytálltak a csíkszeredai tekvandósok, a Csíki Titánok SK sportolói november utolsó napjaiban Dunaharasztiban mutatták meg felkészültségüket. Három kategóriában állt rajthoz az öt csíki sportoló, és tizenegy éremmel tértek haza.

Románia után Magyarországon is bajnokok lettek Fotó: csíkititánok SK

Dombi Gyula edző vezetésével a Csíki Titánok SK sportolói a hazai pontvadászat mellett a magyar bajnokságban is részt vettek, ahonnan öten tizenegy éremmel tértek haza. November 26-án Dunaharaszti adott otthont a magyar országos bajnokságnak és a Koreai Nagykövet Kupája versenynek, a csíkiak három versenyszámban – küzdelem, formagyakorlat (poomsae) és gyorsrúgás (speed-kick) – mutathatták meg felkészültségüket.
Küzdelemben Dombi Patrik (gyerek III., -30 kg), Szakács Balázs (gyerek III., -40 kg) és Fejér Magor (kadét, -49 kg) lett magyar bajnok, Mihálcz Andrea (kadét, -44 kg) a harmadik, míg Dombi Denisz (gyerek II., -27 kg) a negyedik helyen zárt.
Formagyakorlatban egyéniben Dombi Denisz a második helyen zárt, míg a Dombi Patrik, Fejér Magor és Mihálcz Andrea alkotta csapat ugyancsak a dobogó második fokára állhatott fel. Fejér Magor egyéniben a második lett, míg Mihálcz Andreával páros alkotva (kadét, B) szintén a második helyen zárt.
Gyorsrúgásban Dombi Denisz a második, míg Fejér Magor és Szakács Balázs a harmadik helyet szerezte meg.