Ezúttal is nyert a Sportklub

Két nap alatt második egymás elleni mérkőzésüket is letudta a Csíkszeredai Sportklub és a Bukaresti Steaua. Miként kedden este, úgy szerdán sem tudott borsot törni a Steaua a Sportklub orra alá. Négy mérkőzést tudott le a román jégkorongbajnokságból a Csíkszeredai Sportklub jégkorongcsapata, amely kedden és szerdán este a Bukaresti Steauát fogadta hazai környezetben. Az első napon elért 15–1-es győzelmet követően a második felvonás sem hozott nagy izgalmakat. A Sportklub végig kézben tartotta az irányítást, és ennek megfelelően be is húzta a meccset 7–2 arányban. A csíki csapat holnap viszont már egy jóval acélosabb összecsapás elé néz, hiszen 18.30-tól azt a Ferencvárost fogadja idénybeli első Erste ligás mérkőzésén, amely már két találkozót letudott. Előbb a Debrecent verték hosszabbítás után, majd az Újpest vendégeként kaptak ki szintén hosszabbítás után. A Steaua viszont ideiglenes otthonául szolgáló Kéz­divásárhelyen fogadja a Gyer­gyói Hoki Klubot. HN-összeállítás