Dombi Patrik országos bajnok

Bukarest adott otthont a tékvandó országos bajnokságnak, melyen a Csíki Titánok SK sportolói is részt vettek. A Dombi Gyula által vezetett csíkszeredai csapat tizenhét éremmel tért haza a fővárosból. Bukarestben zajlott az elmúlt hét végén a tékvandósok országos bajnoksága, a viadalon a gyerek, a kadét és a kisifjúsági korosztály sportolói vettek részt. A megmérettetésen az ország huszonegy klubjának sportolói indultak, közöttük a Csíki Titánok SK versenyzői is. A Dombi Gyula 2 danos edző által felkészített huszonegy tagú csíkszeredai csapatból tizenheten szereztek érmet, Dombi Patrik országos bajnok lett, hárman a második helyen zártak, míg tizenhárom sportoló bronzéremmel tért haza a megmérettetésről. „Nagyon büszke és boldog vagyok, hiszen nagyon jó eredményeket értek el sportolóink. A koronavírus-járvány miatt már hosszú ideje nem voltak versenyek, az országos bajnokságot is a megszokott körülményekhez képest másképp tartották meg: több nap alatt szervezték meg a bajnokságot, így nem volt sok sportoló egy helyen, egy helyszínen Érződött a tanítványaimon a felkészültség, az elszántság, a pozitív hozzáállás. Volt pár versenyzőnk, akiknek az országos bajnokság volt az első versenye, sportnyelven élve most dobtuk be őket a mély vízbe, de ennek ellenére nagyon jól teljesítettek. Köszönöm a sportolók szüleinek a bizalmat, büszkén képviseltük Csíkszeredát és Hargita megyét az országos bajnokságon” – írta beszámolójában Dombi Gyula A Csíki Titánok helyezései Első helyezett: Dombi Patrik (gyerek 1; -25 kg), második helyezettek: Szilá-gyi Örs (gyerek 1; -30 kg), Juhász Anett (kisifjúsági;+40 kg), Cibi Viktor (serdülő; -65 kg), harmadik helyezettek: Dénes Alexandra (gyerek 2; -25 kg), Demián Dóra (gyerek 1; -30 kg), Demián Sára (kisifjúsági; -40 kg), Munteanu David (kisifjúsági; -40 kg), Tamás Örs (kisifjúsági; -40 kg), Antal Szidónia (serdülő; -51 kg), Kislaki Kristóf (serdülő; -45 kg), Petroni Astrid (serdülő; -41 kg), Fejér Magor (serdülő; -41 kg), Szentes László (serdülő; -49 kg), Nyírő Richárd (kisifjúsági; -35 kg), Balla Hunor (serdülő; -53 kg), Balla Hanna (serdülő; -47 kg), negyedik helyezettek: Todor Zalán (kisifjúsági; +40 kg), Daróczi Dominik (kisifjúsági; +40 kg), Kurkó Előd (gyerek 1; -30 kg), Cantea Daniel (kisifjúsági; +40 kg). A csíki Titánok SK csapatösszesítésben az ötödik helyen zárta az országos bajnokságot.