Csíkszeredai tájkerékpár- és tájfutósikerek

Két hétvégi versenyről is érmekkel tértek haza a VSK Csíkszereda tájkerékpárosai és tájfutói. A Máramaros megyei Kisremetén magtartott tájkerékpár ultrahosszú távú országos bajnokságon Suciu Simion a férfi Elit kategóriában bronzérmes lett, míg Rancz László a 40 éves korosztályban ezüstérmet szerzett. A magyarországi Baranya-Somogy megyei rövid távú bajnokságon ugyanakkor sikeresen szerepeltek a csíkszeredai tájfutók. Ráduly Annamária magabiztos futással megnyerte a női felnőtt korosztályt, míg Ráduly Csongor ötödik helyen végzett a férfiak között. A 45 éves korosztályban Ráduly Róbert Kálmán az ötödik helyen ért célba. A VSK Csíkszereda tájfutói legközelebb a Prahova megyében megrendezett országos bajnokságon állnak rajthoz, amelyet szeptember 5–8. között rendeznek meg, azaz a versenyek csütörtöktől vasárnapig tartanak.Szöveg HN-információ, fotó: VSK Csíkszereda