A kicsiknek sikerült, a nagyoknak nem

Az U18-as udvarhelyi fiú kézilabdázók kikaptak, az U14-esek viszont nyertek a rangadón.

Jakab Árpád
Becsült olvasási idő: 2 perc
Örömmámor. Eddig hibátlan a Szejke Fotó: SZKA/Facebook

Veretlenek csatáit rendezték szombaton Székelyudvarhelyen, ahol az eddigi három mérkőzését megnyerő U18-as hazai gárda a Segesvári ISK-t látta vendégül. A házigazdák pocsék napot fogtak ki, számos hibát vétettek, ráadásul három piros lap is megpecsételte a sorsukat, így az ellenfél kategorikus győzelmet aratott. A Palatka Barna ál­tal irányított Udvarhelyi ISK december 3-án Gyulafehérvárt fogadja, majd Brassóba utazik. Az Udvarhelyi Szejke SK U14-es fiú kézilabdacsapata az eddigi mérkőzéseit szintén megnyerő Vidombáki Sportingot látta vendégül. A Kopacz István Csongor által edzett vendéglátó négy gólt rámolt be zsinórban, amiből szünetre is megmaradt háromgólos fór. Az udvarhelyiek a 44. percre hétgólos előnyre tettek szert, amit a vidombákiaknak nem sikerült a végső sípszóig lefaragniuk. A csoportját vezető Szejke SK-nak idén két meccse van hátra: előbb Sepsiszentgyörgyre, majd Breazára utazik a csapat.

Eredmények

Ifi 1-es fiúbajnokság, F csoport, 5. forduló: Székelyudvarhelyi ISK – Segesvári ISK 31–49 (11–26). Az udvarhelyi gólszerzők: Lőrincz Botond 9, Menyhárt Barna 7, Geréb Zalán 5, Vári Tamás és Tódor Krisztián 3–3, Szabó Hunor 2, Seciu Loránd és Bence Tamás 1–1. Játszott még: Buzogány Bence, Nagy Norbert, Pál Szabolcs, Albert Csaba, Szabó Loránd, Paniti Péter, László Ákos, Kocs Csaba.
Ifjúsági 3-as fiúbajnokság, H-csoport, 4. forduló: Székelyudvarhelyi Szejke SK – Vidombáki Sporting 31–27 (13–10). Az udvarhelyiek gólszerzői: Józsa Csaba 9, Bodor Tas 8, Kocsis József 7, Péter Botond, Kerekes Bence 2–2, Máthé Loránd, Jakab Bence, Balogh Örs 1–1. Játszott még: Ferenc Attila, Vajda Máté, Ambrus László, Bíró Hunor, Tifán Tamás, Nagy Ákos, Jenei Kristóf, Ágoston Huba.